ROX50022M0KNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX50022M0KNF5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 22M OHM 10% 16W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX50022M0KNF5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROX50022M0KNF5 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 22M OHM 10% 16W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7675 pcs Φύλλο δεδομένων ROX50022M0KNF5.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Σειρά ROX Λειτουργία του πίνακα 22 MOhms
Ισχύς (Watts) 16W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 230°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, High Voltage, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 22 MOhms ±10% 16W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film