ROX30016M0KNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX30016M0KNF5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 16M OHM 10% 10W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX30016M0KNF5.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROX30016M0KNF5 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 16M OHM 10% 10W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13063 pcs Φύλλο δεδομένων ROX30016M0KNF5.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Σειρά ROX Λειτουργία του πίνακα 16 MOhms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 230°C
Λεπτομερής περιγραφή 16 MOhms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film