ROX20033M2GNLBS
Dale / VishayDale / Vishay
ROX20033M2GNLBS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 33.2M OHM 2% 6W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX20033M2GNLBS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROX20033M2GNLBS Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 33.2M OHM 2% 6W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12949 pcs Φύλλο δεδομένων ROX20033M2GNLBS.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Σειρά ROX Λειτουργία του πίνακα 33.2 MOhms
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 230°C
Λεπτομερής περιγραφή 33.2 MOhms ±2% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROX20033M2FNLB
ROX20033M2FNLB
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES 33.2M OHM 1% 6W AXIAL
Σε απόθεμα: 19339 pcs
Κατεβάστε: ROX20033M2FNLB.pdf
RFQ
ROX200360KJNLB
ROX200360KJNLB
Περιγραφή: RES 360K OHM 5% 6W AXIAL
Κατεβάστε: ROX200360KJNLB.pdf
RFQ
ROX20033M2GNLB
ROX20033M2GNLB