ROX20030M0FKELP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX20030M0FKELP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 30M OHM 1% 8.4W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX20030M0FKELP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROX20030M0FKELP Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 30M OHM 1% 8.4W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12501 pcs Φύλλο δεδομένων ROX20030M0FKELP.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Σειρά ROX Λειτουργία του πίνακα 30 MOhms
Ισχύς (Watts) 8.4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 230°C
Λεπτομερής περιγραφή 30 MOhms ±1% 8.4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROX20030M0FKLB
ROX20030M0FKLB
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES 30M OHM 1% 6W AXIAL
Σε απόθεμα: 15591 pcs
Κατεβάστε: ROX20030M0FKLB.pdf
RFQ
ROX20030M0FKEL
ROX20030M0FKEL