ROX20027M0FKEL
Dale / VishayDale / Vishay
ROX20027M0FKEL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 27M OHM 1% 6W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX20027M0FKEL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROX20027M0FKEL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 27M OHM 1% 6W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15253 pcs Φύλλο δεδομένων ROX20027M0FKEL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Σειρά ROX Λειτουργία του πίνακα 27 MOhms
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 230°C
Λεπτομερής περιγραφή 27 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film