ROX200200MFKLBS
Dale / VishayDale / Vishay
ROX200200MFKLBS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 200M OHM 1% 6W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX200200MFKLBS.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROX200200MFKLBS Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 200M OHM 1% 6W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11699 pcs Φύλλο δεδομένων ROX200200MFKLBS.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Σειρά ROX Λειτουργία του πίνακα 200 MOhms
Ισχύς (Watts) 6W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 230°C
Λεπτομερής περιγραφή 200 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROX200200KJNLB
ROX200200KJNLB
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES 200K OHM 5% 6W AXIAL
Σε απόθεμα: 15575 pcs
Κατεβάστε: ROX200200KJNLB.pdf
RFQ
ROX200200MFKLB
ROX200200MFKLB