ROX10036K0JKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10036K0JKLB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 36K OHM 5% 4W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX10036K0JKLB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROX10036K0JKLB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 36K OHM 5% 4W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25966 pcs Φύλλο δεδομένων ROX10036K0JKLB.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Σειρά ROX Λειτουργία του πίνακα 36 kOhms
Ισχύς (Watts) 4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 36 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film