ROX10010M0FKELS
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10010M0FKELS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 10M OHM 1% 4W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX10010M0FKELS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROX10010M0FKELS Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 10M OHM 1% 4W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20463 pcs Φύλλο δεδομένων ROX10010M0FKELS.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Σειρά ROX Λειτουργία του πίνακα 10 MOhms
Ισχύς (Watts) 4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C
Λεπτομερής περιγραφή 10 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROX10010M0FHEL
ROX10010M0FHEL
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Σε απόθεμα: 19522 pcs
Κατεβάστε: ROX10010M0FHEL.pdf
RFQ
ROX10010M0FKEL
ROX10010M0FKEL
Περιγραφή: RES 10M OHM 4W 1% AXIAL