ROX075100KFNEEN
Dale / VishayDale / Vishay
ROX075100KFNEEN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 100K OHM 1% 3W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX075100KFNEEN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROX075100KFNEEN Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 100K OHM 1% 3W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 30144 pcs Φύλλο δεδομένων ROX075100KFNEEN.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Σειρά ROX Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms
Ισχύς (Watts) 3W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film