ROX050510KJNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX050510KJNLB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 510K OHM 5% 2W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX050510KJNLB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROX050510KJNLB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 510K OHM 5% 2W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44770 pcs Φύλλο δεδομένων ROX050510KJNLB.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Σειρά ROX Λειτουργία του πίνακα 510 kOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C
Λεπτομερής περιγραφή 510 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film