ROX050100MFNLBN
Dale / VishayDale / Vishay
ROX050100MFNLBN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 100M OHM 1% 2W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: ROX050100MFNLBN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROX050100MFNLBN Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 100M OHM 1% 2W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16444 pcs Φύλλο δεδομένων ROX050100MFNLBN.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Σειρά ROX Λειτουργία του πίνακα 100 MOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROX05010M0FHLB
ROX05010M0FHLB
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES 10M OHM 1% 2W AXIAL
Σε απόθεμα: 31227 pcs
Κατεβάστε: ROX05010M0FHLB.pdf
RFQ
ROX05010K0JNEL
ROX05010K0JNEL
Περιγραφή: RES 10K OHM 5% 2W AXIAL
Κατεβάστε: ROX05010K0JNEL.pdf
RFQ
ROX050100MFNLB
ROX050100MFNLB