RNX200150KJKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX200150KJKLB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 150K OHM 5% 5W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNX200150KJKLB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
260 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNX200150KJKLB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 150K OHM 5% 5W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11597 pcs Φύλλο δεδομένων RNX200150KJKLB.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Σειρά RNX Λειτουργία του πίνακα 150 kOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Proof, High Voltage, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 150 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film