RNX1503K90FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX1503K90FKLB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 3.9K OHM 1% 4W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNX1503K90FKLB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNX1503K90FKLB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 3.9K OHM 1% 4W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14406 pcs Φύλλο δεδομένων RNX1503K90FKLB.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.140" Dia x 1.540" L (3.56mm x 39.12mm)
Σειρά RNX Λειτουργία του πίνακα 3.9 kOhms
Ισχύς (Watts) 4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Λεπτομερής περιγραφή 3.9 kOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film