RNX1009M10FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX1009M10FKLB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 9.1M OHM 1% 2.5W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNX1009M10FKLB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
260 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNX1009M10FKLB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 9.1M OHM 1% 2.5W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19844 pcs Φύλλο δεδομένων RNX1009M10FKLB.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Σειρά RNX Λειτουργία του πίνακα 9.1 MOhms
Ισχύς (Watts) 2.5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Λεπτομερής περιγραφή 9.1 MOhms ±1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film