RNX075470KFKWF
Dale / VishayDale / Vishay
RNX075470KFKWF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 470K OHM 1% 2W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNX075470KFKWF.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNX075470KFKWF Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 470K OHM 1% 2W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42773 pcs Φύλλο δεδομένων RNX075470KFKWF.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Σειρά RNX Λειτουργία του πίνακα 470 kOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, High Voltage, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 470 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film