RNX0751M78FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0751M78FKLB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 1.78M OHM 1% 2W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNX0751M78FKLB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
260 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNX0751M78FKLB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 1.78M OHM 1% 2W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29096 pcs Φύλλο δεδομένων RNX0751M78FKLB.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Σειρά RNX Λειτουργία του πίνακα 1.78 MOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 225°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, High Voltage, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.78 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film