RNX0381M80KKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0381M80KKLB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 1.8M OHM 10% 1W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNX0381M80KKLB.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNX0381M80KKLB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 1.8M OHM 10% 1W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59524 pcs Φύλλο δεδομένων RNX0381M80KKLB.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Σειρά RNX Λειτουργία του πίνακα 1.8 MOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Λεπτομερής περιγραφή 1.8 MOhms ±10% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film