RNX03810M0FNEL
Dale / VishayDale / Vishay
RNX03810M0FNEL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 10M OHM 1% 1W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNX03810M0FNEL.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNX03810M0FNEL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 10M OHM 1% 1W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52685 pcs Φύλλο δεδομένων RNX03810M0FNEL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Σειρά RNX Λειτουργία του πίνακα 10 MOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Λεπτομερής περιγραφή 10 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Σύνθεση Metal Oxide Film