RNC60H63R4FSR36
Dale / VishayDale / Vishay
RNC60H63R4FSR36 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 63.4 OHM 1/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNC60H63R4FSR36.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNC60H63R4FSR36 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 63.4 OHM 1/4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 151619 pcs Φύλλο δεδομένων RNC60H63R4FSR36.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55182/03, RNC60 Λειτουργία του πίνακα 63.4 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RNC60H63R4FSR36-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%)
Λεπτομερής περιγραφή 63.4 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Σύνθεση Metal Film