RNC55H2250FSB14
Dale / VishayDale / Vishay
RNC55H2250FSB14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 225 OHM 1/8W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNC55H2250FSB14.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNC55H2250FSB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 225 OHM 1/8W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 81696 pcs Φύλλο δεδομένων RNC55H2250FSB14.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 Λειτουργία του πίνακα 225 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RNC55H2250FSB14-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%)
Λεπτομερής περιγραφή 225 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Σύνθεση Metal Film