RNC50J2052FSRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50J2052FSRSL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 20.5K OHM 1/10W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNC50J2052FSRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNC50J2052FSRSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 20.5K OHM 1/10W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 70197 pcs Φύλλο δεδομένων RNC50J2052FSRSL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Λειτουργία του πίνακα 20.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RNC50J2052FSRSL-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable
Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%) Λεπτομερής περιγραφή 20.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film