RNC50J2003FPB14
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50J2003FPB14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 200K OHM 1/10W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNC50J2003FPB14.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNC50J2003FPB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 200K OHM 1/10W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 43375 pcs Φύλλο δεδομένων RNC50J2003FPB14.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Λειτουργία του πίνακα 200 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RNC50J2003FPB14-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable
Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%) Λεπτομερής περιγραφή 200 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film