RNC50J2002DSBSL
Dale / VishayDale / Vishay
RNC50J2002DSBSL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 20K OHM 1/10W .5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RNC50J2002DSBSL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNC50J2002DSBSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 20K OHM 1/10W .5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 22365 pcs Φύλλο δεδομένων RNC50J2002DSBSL.pdf
Ανοχή ±0.5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55182/07, RNC50 Λειτουργία του πίνακα 20 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RNC50J2002DSBSL-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable
Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%) Λεπτομερής περιγραφή 20 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film