RN65E5620CB14
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 562 OHM 1/2W .25% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RN65E5620CB14.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RN65E5620CB14
Αριθμός εξαρτήματος RN65E5620CB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 562 OHM 1/2W .25% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 95009 pcs Φύλλο δεδομένων RN65E5620CB14.pdf
Ανοχή ±0.25% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Σειρά Military, MIL-R-10509/2, RN65 Λειτουργία του πίνακα 562 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RN65E5620CB14-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 562 Ohms ±0.25% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film