RN65D5002FB14
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 50K OHM 1/2W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RN65D5002FB14.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RN65D5002FB14
Αριθμός εξαρτήματος RN65D5002FB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 50K OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 207738 pcs Φύλλο δεδομένων RN65D5002FB14.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Σειρά Military, MIL-R-10509/2, RN65 Λειτουργία του πίνακα 50 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RN65D5002FB14-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 50 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film