RN60D2670FRSL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 267 OHM 1/4W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RN60D2670FRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RN60D2670FRSL
Αριθμός εξαρτήματος RN60D2670FRSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 267 OHM 1/4W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 370894 pcs Φύλλο δεδομένων RN60D2670FRSL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Σειρά Military, MIL-R-10509/1, RN60 Λειτουργία του πίνακα 267 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RN60D2670FRSL-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 267 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film