RN55C82R5BBSL
Vishay DaleVishay Dale
RN55C82R5BBSL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 82.5 OHM 1/8W .1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RN55C82R5BBSL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RN55C82R5BBSL
Αριθμός εξαρτήματος RN55C82R5BBSL Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES 82.5 OHM 1/8W .1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 78273 pcs Φύλλο δεδομένων RN55C82R5BBSL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.125W, 1/8W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Σειρά Military, MIL-R-10509/7, RN55
Κατάσταση RoHS Bulk Πόλωση Axial
Άλλα ονόματα RN55C82R5BBSL-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RN55C82R5BBSL Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 82.5 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1%
Περιγραφή RES 82.5 OHM 1/8W .1% AXIAL Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Metal Film