RN55C5170BRSL
Dale / VishayDale / Vishay
RN55C5170BRSL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 517 OHM 1/8W .1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RN55C5170BRSL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RN55C5170BRSL
Αριθμός εξαρτήματος RN55C5170BRSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 517 OHM 1/8W .1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 179122 pcs Φύλλο δεδομένων RN55C5170BRSL.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Σειρά Military, MIL-R-10509/7, RN55 Λειτουργία του πίνακα 517 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RN55C5170BRSL-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 517 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film