RN55C4023DRSL
Vishay DaleVishay Dale
RN55C4023DRSL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 402K OHM 1/8W .5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RN55C4023DRSL.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RN55C4023DRSL
Αριθμός εξαρτήματος RN55C4023DRSL Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES 402K OHM 1/8W .5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 254916 pcs Φύλλο δεδομένων RN55C4023DRSL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.125W, 1/8W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) Σειρά Military, MIL-R-10509/7, RN55
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση Axial
Άλλα ονόματα RN55C4023DRSL-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RN55C4023DRSL Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 402k Ohm ±0.5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.5%
Περιγραφή RES 402K OHM 1/8W .5% AXIAL Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Metal Film