RN50C3652FB14
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C3652FB14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 36.5K OHM 1/20W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RN50C3652FB14.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RN50C3652FB14
Αριθμός εξαρτήματος RN50C3652FB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 36.5K OHM 1/20W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 89438 pcs Φύλλο δεδομένων RN50C3652FB14.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-R-10509/8, RN50 Λειτουργία του πίνακα 36.5 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RN50C3652FB14-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 36.5 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film