RLR32C3R92FMRSL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 3.92 OHM 1% 1W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RLR32C3R92FMRSL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RLR32C3R92FMRSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 3.92 OHM 1% 1W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 18136 pcs Φύλλο δεδομένων RLR32C3R92FMRSL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Λειτουργία του πίνακα 3.92 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RLR32C3R92FMRSL-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable Ποσοστό αποτυχίας M (1%)
Λεπτομερής περιγραφή 3.92 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Σύνθεση Metal Film