RLR32C3R32FPB14
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 3.32 OHM 1% 1W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RLR32C3R32FPB14.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RLR32C3R32FPB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 3.32 OHM 1% 1W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 13169 pcs Φύλλο δεδομένων RLR32C3R32FPB14.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39017/03, RLR32 Λειτουργία του πίνακα 3.32 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RLR32C3R32FPB14-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%)
Λεπτομερής περιγραφή 3.32 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Σύνθεση Metal Film