RLR07C5103FRR36
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 510K OHM 1% 1/4W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RLR07C5103FRR36.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RLR07C5103FRR36 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 510K OHM 1% 1/4W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 79794 pcs Φύλλο δεδομένων RLR07C5103FRR36.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Λειτουργία του πίνακα 510 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RLR07C5103FRR36-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 510 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Σύνθεση Metal Film