RLR07C4872FRB14
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 48.7K OHM 1% 1/4W AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RLR07C4872FRB14.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RLR07C4872FRB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 48.7K OHM 1% 1/4W AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 64959 pcs Φύλλο δεδομένων RLR07C4872FRB14.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Λειτουργία του πίνακα 48.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RLR07C4872FRB14-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 48.7 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film Σύνθεση Metal Film