RL07S622GRSL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 6.2K OHM 1/4W 2% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: RL07S622GRSL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RL07S622GRSL
Αριθμός εξαρτήματος RL07S622GRSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 6.2K OHM 1/4W 2% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 73045 pcs Φύλλο δεδομένων RL07S622GRSL.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-22684/01, RL07 Λειτουργία του πίνακα 6.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα RL07S622GRSL-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Λεπτομερής περιγραφή 6.2 kOhms ±2% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Σύνθεση Metal Film