RH10015R00FJ01
Dale / VishayDale / Vishay
RH10015R00FJ01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 15 OHM 1% 100W
Φύλλα δεδομένων: RH10015R00FJ01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RH10015R00FJ01 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES CHAS MNT 15 OHM 1% 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1226 pcs Φύλλο δεδομένων RH10015R00FJ01.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.500" L x 2.812" W (88.90mm x 71.42mm) Σειρά RH
Λειτουργία του πίνακα 15 Ohms Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα Q3858963 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.781" (45.24mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 15 Ohms ±1% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound