RER75F6191RC02
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 6.19K OHM 1% 30W
Φύλλα δεδομένων: RER75F6191RC02.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RER75F6191RC02 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES CHAS MNT 6.19K OHM 1% 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3586 pcs Φύλλο δεδομένων RER75F6191RC02.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39009, RER75
Λειτουργία του πίνακα 6.19 kOhms Ισχύς (Watts) 30W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα RER75F6191RC02-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.625" (15.87mm)
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 6.19 kOhms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound