RER75F2R00RC0230
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 2 OHM 1% 30W
Φύλλα δεδομένων: RER75F2R00RC0230.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RER75F2R00RC0230 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES CHAS MNT 2 OHM 1% 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7210 pcs Φύλλο δεδομένων RER75F2R00RC0230.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39009, RER75
Λειτουργία του πίνακα 2 Ohms Ισχύς (Watts) 30W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα RER75F2R00RC0230-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.625" (15.87mm)
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 2 Ohms ±1% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound
Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Aluminum
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RER75F2R00PC02
RER75F2R00PC02
Σε απόθεμα: 2978 pcs
Κατεβάστε: RER75F2R00PC02.pdf
RFQ
RER75F2R05RC02
RER75F2R05RC02
Περιγραφή: RES CHAS MNT 2.05 OHM 1% 30W
Σε απόθεμα: 3567 pcs
Κατεβάστε: RER75F2R05RC02.pdf
RFQ
RER75F2R00RC02
RER75F2R00RC02