RER70F80R6RCSL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 80.6 OHM 1% 20W
Φύλλα δεδομένων: RER70F80R6RCSL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RER70F80R6RCSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES CHAS MNT 80.6 OHM 1% 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3100 pcs Φύλλο δεδομένων RER70F80R6RCSL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39009, RER70
Λειτουργία του πίνακα 80.6 Ohms Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα RER70F80R6RCSL-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.561" (14.25mm)
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 80.6 Ohms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound