RER60F2R05RC0230
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 2.05 OHM 1% 5W
Φύλλα δεδομένων: RER60F2R05RC0230.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RER60F2R05RC0230 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES CHAS MNT 2.05 OHM 1% 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10437 pcs Φύλλο δεδομένων RER60F2R05RC0230.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39009, RER60
Λειτουργία του πίνακα 2.05 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα RER60F2R05RC0230-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.51mm)
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 2.05 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound
Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Aluminum
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RER60F2R05PCSL
RER60F2R05PCSL
Σε απόθεμα: 5325 pcs
Κατεβάστε: RER60F2R05PCSL.pdf
RFQ
RER60F2R00RC02
RER60F2R00RC02
Περιγραφή: RES CHAS MNT 2 OHM 1% 5W
Κατεβάστε: RER60F2R00RC02.pdf
RFQ
RER60F2R05RC02
RER60F2R05RC02