RER60F22R6RC02
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 22.6 OHM 1% 5W
Φύλλα δεδομένων: RER60F22R6RC02.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RER60F22R6RC02 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES CHAS MNT 22.6 OHM 1% 5W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6429 pcs Φύλλο δεδομένων RER60F22R6RC02.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39009, RER60
Λειτουργία του πίνακα 22.6 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα RER60F22R6RC02-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.51mm)
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 22.6 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound