RER50F1R96RC02
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 1.96 OHM 1% 20W
Φύλλα δεδομένων: RER50F1R96RC02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RER50F1R96RC02 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES CHAS MNT 1.96 OHM 1% 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3269 pcs Φύλλο δεδομένων RER50F1R96RC02.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39009, RER50
Λειτουργία του πίνακα 1.96 Ohms Ισχύς (Watts) 20W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα RER50F1R96RC02-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.561" (14.25mm)
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 1.96 Ohms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound