RER45F69R8RCSL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 69.8 OHM 1% 10W
Φύλλα δεδομένων: RER45F69R8RCSL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RER45F69R8RCSL Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES CHAS MNT 69.8 OHM 1% 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3684 pcs Φύλλο δεδομένων RER45F69R8RCSL.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) Σειρά Military, MIL-PRF-39009, RER45
Λειτουργία του πίνακα 69.8 Ohms Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial, Box
Αλλα ονόματα RER45F69R8RCSL-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.405" (10.29mm)
Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 69.8 Ohms ±1% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound