RCS0805560KJNEA
Vishay DaleVishay Dale
RCS0805560KJNEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 560K OHM 5% 0.4W 0805
Φύλλα δεδομένων: RCS0805560KJNEA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCS0805560KJNEA Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES SMD 560K OHM 5% 0.4W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3953499 pcs Φύλλο δεδομένων RCS0805560KJNEA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.4W
Τάσης - Ανάλυση 0805 Πάχος (Max) ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά RCS
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RCS0805560KJNEA Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 560k Ohm ±5% 0.4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
Περιγραφή RES SMD 560K OHM 5% 0.4W 0805 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film