RCS0805110RJNEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCS0805110RJNEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 110 OHM 5% 0.4W 0805
Φύλλα δεδομένων: RCS0805110RJNEA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCS0805110RJNEA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 110 OHM 5% 0.4W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2782578 pcs Φύλλο δεδομένων RCS0805110RJNEA.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά RCS Λειτουργία του πίνακα 110 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.4W, 2/5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 110 Ohms ±5% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film