RCP2512W100RJED
Dale / VishayDale / Vishay
RCP2512W100RJED Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 100 OHM 5% 3.5W 2512
Φύλλα δεδομένων: RCP2512W100RJED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCP2512W100RJED Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 100 OHM 5% 3.5W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28993 pcs Φύλλο δεδομένων RCP2512W100RJED.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm)
Σειρά RCP Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 3.5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±5% 3.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film