RCP2512B12R0JTP
Vishay DaleVishay Dale
RCP2512B12R0JTP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 12 OHM 5% 22W 2512
Φύλλα δεδομένων: RCP2512B12R0JTP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCP2512B12R0JTP Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES SMD 12 OHM 5% 22W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 65680 pcs Φύλλο δεδομένων RCP2512B12R0JTP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 22W
Τάσης - Ανάλυση 2512 Πάχος (Max) ±150ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) Σειρά RCP
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 2512 (6432 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RCP2512B12R0JTP
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 12 Ohm ±5% 22W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή RES SMD 12 OHM 5% 22W 2512