RCP1206B16R0GED
Vishay DaleVishay Dale
RCP1206B16R0GED Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 16 OHM 2% 11W 1206
Φύλλα δεδομένων: RCP1206B16R0GED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCP1206B16R0GED Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES SMD 16 OHM 2% 11W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27611 pcs Φύλλο δεδομένων RCP1206B16R0GED.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 11W
Τάσης - Ανάλυση 1206 Πάχος (Max) ±150ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) Σειρά RCP
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RCP1206B16R0GED
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 16 Ohm ±2% 11W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±2% Περιγραφή RES SMD 16 OHM 2% 11W 1206