RCP0505W75R0GEB
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505W75R0GEB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 75 OHM 2% 1.4W 0505
Φύλλα δεδομένων: RCP0505W75R0GEB.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCP0505W75R0GEB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 75 OHM 2% 1.4W 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87661 pcs Φύλλο δεδομένων RCP0505W75R0GEB.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0505 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Σειρά RCP Λειτουργία του πίνακα 75 Ohms
Ισχύς (Watts) 1.4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1412 Metric) Αλλα ονόματα 541-2652-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm)
Χαρακτηριστικά Moisture Resistant Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 75 Ohms ±2% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film Σύνθεση Thick Film