RCP0505B20R0JET
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505B20R0JET Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 20 OHM 5% 1.4W 0505
Φύλλα δεδομένων: RCP0505B20R0JET.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCP0505B20R0JET Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 20 OHM 5% 1.4W 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25847 pcs Φύλλο δεδομένων RCP0505B20R0JET.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0505 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Σειρά RCP Λειτουργία του πίνακα 20 Ohms
Ισχύς (Watts) 1.4W Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 0505 (1412 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.025" (0.64mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 20 Ohms ±5% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film